Aktuality

O nás

Nové výcviky

Výuka teorie

Pravidla výcviku NOVELA 2013

Tréninkový
výbor


Lektoři a spolupracovníci

Supervize

Jak napsat práci ke kolokviu

Často kladené dotazy (FAQ)

Archiv

e-mail:
bip@i-bip.com


aktualizace:
8.8.2018


BRNĚNSKÝ INSTITUT PSYCHOTERAPIE

zapsaný spolek podporující rozvoj psychoterapie a její interdisciplinární uplatnění v praxi

Nové výcviky

Brněnský institut psychoterapie, z. s. je oprávněn k provádění výcvikového programu v individuální psychodynamické psychoterapii dospělých. Zájemcům z řad lékařů, psychologů a studentů vyšších ročníků těchto oborů doporučujeme pročtení Pravidel výcviku v individuální psychodynamické psychoterapii.

Kurs teorie psychodynamické psychoterapie č. 8 jsme zahájili od akademického roku 2018/2019. Čtyřsemestrální kurs je součástí schváleného výcvikového programu a je otevřen také hostujícím účastníkům z řad lékařů, klinických psychologů a příslušníků dalších pomáhajících profesí. Kapacita pro hostující účastníky je omezená. Přihlášky do Kursu teorie psychodynamické psychoterapie budou uspokojovány podle pořadí.

BIP připravuje otevření dalšího běhu výcviku v psychodynamické psychoterapii pro zdravotnictví, který začíná skupinovou částí. Skupina bude pracovat v Brně blokovým způsobem v pátek odpoledne a v sobotu po zhruba tři roky (celkem 350 hodin). Přihlášení budou po registraci přihlášky pozváni ke vstupnímu rozhovoru.

Přihlášky přijímáme elektronickou poštou, formulář si stáhněte zde. Formulář uložte ve svém počítači, vyplňte a odešlete jako přílohu elektronické pošty. Přihlášky přijímáme průběžně.

© Brněnský Institut Psychoterapie, z. s., 2018